Kitesurfing

na wakacje

Odwiedzamy wszystkie rejony świata

Catch the wind!

Gwarantujemy Ci dobrą zabawę! Podczas naszych wyjazdów poznasz ciekawych ludzi, z którymi będziesz mógł dzielić swoją pasję, integracja, imprezy, wspólne posiłki i wycieczki to nieodłączna część naszych kite campów.

Kitesurfing to nie tylko sport, to styl życia! Ostrzegamy! Podróżowanie w najpiękniejsze zakątki świata ze świetną ekipą i z kitem w tle uzależnia!

Organizujemy wyjazdy kitesurfingowe na całym świecie. Wybieramy miejsca i terminy z najlepszą statystyką wiatrową oraz najbezpieczniejsze i umożliwiające szybki postęp w nauce spoty. Sprawdzamy kierunek wiatru, pływy, a nawet ukształtowanie dna i rodzaj plaży – nic nas nie zaskoczy.

Ile wart jest Twój czas?

Wiemy ile czasu zajmuje wyszukiwanie lotów, hoteli itd., a i tak nigdy nie masz gwarancji, że wszystko się uda. Zostaw to nam! Jesteśmy profesjonalnym biurem podróży, zajmujemy się organizacją wyjazdów na co dzień, od wielu lat – loty, transfery, hotele, wizy, ubezpieczenia, wycieczki fakultatywne to dla nas chleb powszedni.

Współpracujemy tylko z zaufanymi instruktorami, zapewniamy Ci najlepszy sprzęt podczas szkolenia, rescue na wodzie, na siebie bierzemy opłatę za użytkowanie spotu oraz transfery na spot. Jeżeli masz swój sprzęt pomożemy Ci go przewieźć (specjalny bagaż sportowy w liniach lotniczych) i bezpiecznie przechowywać (storage), jeżeli nie masz sprzętu – sami Ci go wypożyczymy lub pomożemy wypożyczyć w jednej z wypożyczalni na spocie z którymi współpracujemy – nasi kursanci otrzymują specjalne zniżki.

SZKOLENIA – KURSY KITESURFINGOWE wg IKO

Według najnowszych standardów IKO (International Kiteboarding Organization) kitesurfing jest bezpieczny, ale w rękach doświadczonego instruktora. Nasi instruktorzy uczyli nie tylko na rodzimym Helu, ale także w przeróżnych zakątkach Europy i świata, nie raz spędzając na spocie nie tydzień, a cały sezon. Kitesurfing dla instruktorów z Gap Travel to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja oraz styl życia.

BASIC CAMP – DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Uczymy tylko w najbezpieczniejszych oraz umożliwiających szybki postęp miejscach – płytka, płaska woda, często laguny oraz stabilny wiatr. Podczas szkolenia nauczysz się co to jest okno wiatrowe, poznasz podstawy bezpieczeństwa, przygotowania sprzętu, sterowania latawcem, samo asekuracji, startowania i lądowania latawca z brzegu i z wody, zakładania deski, startu, płynięcia w obydwie strony, podstawowego zwrotu. Po ukończeniu kursu otrzymujesz międzynarodową licencję i oficjalnie zostajesz kitesurferem 😉

PRO CAMP – DLA ZAAWANSOWANYCH

Jest przeznaczone dla osób, które już ostrzą pod wiatr i są samodzielnymi kajciarzami, ale chcą kontynuować swoją naukę. Będziemy szlifować poprawną pozycję, uczyć się skoków, różnych tricków i ewolucji oraz jazdy na desce kierunkowej i foil’u czy płynięcia na switch’u i strapless. Ułożymy dla Ciebie spersonalizowany program kursu.

SUPERVISING

Supervising jest przeznaczony dla osób pływających lewo, prawo, chcących doskonalić swoją technikę. Będziemy służyć radą co do ostrzenia na wiatr, zwrotów oraz pierwszych skoków, w każdej chwili możesz zasięgnąć kajtowej rady u naszego instruktora, poprosić o pomoc przy regulacji sprzętu. Przypomnimy Ci także zasady self rescue i co najważniejsze – będziemy mieli oko na Ciebie przez cały czas, gdy będziesz na wodzie.

DLACZEGO MY?

Nasze ceny zawierają WSZYSTKO czyli loty, zakwaterowanie, kursy kitesurfingowe, ubezpieczenie (co najważniejsze – obejmujące kitesurfing!), transfery itd. – nie bawimy się w rozbijanie ceny na czynniki pierwsze, by ukryć prawdziwy koszt. Więc zanim klikniesz „rezerwuj” na stronie konkurencji, bo przecież cena dużo niższa, upewnij się co tak naprawdę zawiera, bo często brak w niej np. ….lotów i w efekcie zapłacisz więcej niż za cały pakiet u nas.

23 000

udanych wakacji naszych klientów

BIURO PODRÓŻY Z LICENCJĄ

Jesteśmy legalnie działającym organizatorem turystyki, wpisanym do rejestru, mamy wszystkie papiery – sprawdzajcie to zanim zarezerwujecie w internetach „kite camp”, którego cena jest rozbita na składowe czynniki – w ten sposób omijają ustawę o usługach turystycznych, a przecież bezpieczeństwo i Wasze i Waszej kasy jest najważniejsze. Rezerwując cały pakiet chronią Was przepisy turystyczne oraz w razie „W” nasi kajtowicze mogą skorzystać z gwarancji ubezpieczeniowej czy Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego, a rezerwując pojedyncze usługi nie chroni Was nic…

DOŚWIADCZENIE

Działamy na rynku turystycznym od wielu lat, a nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie – nie ma tu ludzi przypadkowych!

Galeria