Oferty DE

Od lat panująca opinia, że wczasy z Niemiec są tańsze jest wciąż aktualna. Niemieccy organizatorzy istniejący na rynku nawet od kilkudziesięciu lat, zaskarbili sobie względy milionów zadowolonych Klientów, którzy generują dla nich olbrzymią sprzedaż. Dzięki temu kupują w hotelach na całym świecie i w samolotach ogromne ilości miejsc, a w zamian otrzymują najniższe ceny i najwyższą jakość usług. Niemiecka solidność to ich znak firmowy.

Wśród naszych niemieckich partnerów znajdują się firmy o tak uznanej pozycji jak m.in.: Thomas Cook, Tui, Neckermann, Dertour, Meier’s Weltreisen, 5 for Flug, FTI Touristik, Jahn Reisen, Schauinsland, 1,2 Fly, ITS, Alltours oraz wiele innych, co pozwala nam zaoferować klientom naprawdę obszerną listę wakacyjnych wyjazdów, nawet w najbardziej nietypowe miejsca na świecie.

Oferta niemieckich biur podróży jest korzystniejsza w szczególności dla osób, które do Berlina czy Wiednia mają taką samą odległość lub nawet mniejszą niż do Warszawy. Często tylko z naszej stolicy możemy polecieć na tzw. „dalekie kierunki, a z południa Polski na Okęcie mamy ok. 350 kilometrów, podobnie jak na lotnisko w Wiedniu. Od lotniska berlińskiego dzieli nas z kolei 550 kilometrów, co w dzisiejszych czasach przy lepszej jakości dróg nie jest wielką odległością, a znacząco wpływa na niższą cenę wakacji.

Odnajdźmy się na wakacyjnych szlakach!

Parking

Zdecydowana większość naszych Klientów dojeżdża na lotniska swoim samochodem. Pomagamy w rezerwacji parkingów znajdujących się przy lotniskach. Na 99% parkingów transfer parking – lotnisko – parking jest w cenie.

Hotele przy lotniskach

Część naszych Klientów łączy swój wakacyjny wyjazd w ciepłe kraje z zwiedzaniem miast, z których lotnisk wylatują – dla tych Klientów rezerwujemy również noclegi w centrach miast lub przy lotniskach.

Dolot, dojazd autokarem czy pociągiem z Polski

Dla chętnych rezerwujemy przeloty z polskich lotnisk, miejsca w autokarach czy busach liniowych, które kursują na trasach Polska – Niemcy/Austria do zagranicznych lotnisk, z których Klienci wylatują na swoje wakacje.

W większości wycieczek zawarta jest w cenie usługa „Rail & Fly” („Zug zum Flug”), która upoważnia do darmowego przejazdu pociągami Deutchen Bahn na terenie Niemiec. Usługa jest ważna na dojazd na lotnisko i na powrót z lotniska na całym terenie Niemiec, aż do granicy z Polską (24 godziny przed wylotem i 24 godziny po przylocie).

Zostaw nam kontakt, oddzwonimy!


    Opinie