Opinie

Jeździmy od lat z Gap Travel grupą kilkunastu osób – byliśmy już na Kubie, Zanzibarze, Malediwach, Mauritiusie, Sri Lance, w Tajlandii, Kenii i Wietnamie – wszystko jest super zorganizowane, Panie potrafią fajnie doradzić, a cena jest atrakcyjna. Już planujemy kolejny wypad, na pewno z Gap Travel

Piotr

Podziękowania dla całej załogi Gap Travel za zorganizowanie niezapomnianego wyjazdu, cudowne wspomnienia zostaną z nami jeszcze bardzo długo dzięki Wam! ?

Grzegorz

Bardzo miło będę wspominać ten wyjazd. Świetna zabawa a przy tym bardzo fachowe podejście instruktora do raczkującego kitesurfera 🙂 Gorąco polecam!!!

Angelika

Korzystaliśmy już z biura Gap Travel wiele razy, jeździmy zawsze dość dużą grupą kilku rodzin. Choć pokoi dla rodzin z trójką dzieci jest mało, dziewczyny zawsze coś wymyślą, by było dobrze. Przeważnie w innych biurach proponują nam te same oferty, a tutaj zawsze dostajemy coś innego, fajnego – nasze wyjazdy m.in. na Seszele i Malediwy były super. Polecam!

Agata

Kiedyś jak szukałam wakacji to całymi dniami grzebałam w internecie, traciłam na tym mnóstwo czasu, ale kiedyś zaufałam dziewczynom z Gap Travel i korzystam do dziś już od kilku lat. Super doradzą i oszczędzam czas.

Paulina

Przede wszystkim pozytywni ludzie, od razu wszyscy się zintegrowali, a do tego nawet jak były przerwy z wiatrem to instruktor opowiadał nam o sprzęcie i pokazywał przydatne tricki.

Artur

Od kilku lat korzystamy już z usług biura podróży Gap Travel. Panie z biura uczynne, z indywidualnym podejściem do klienta, zawsze uśmiechem odpowiadające na wszelkie, nawet najdziwniejsze zapytania 🙂 z biurem Gap Travel wakacje szyte na miarę!!

Marzena

Byłem już kiedyś na takim wyjeździe i nie dość, że sam musiałem załatwiać loty, dojazd do hotelu itp. to na miejscu zostałem zostawiony sam sobie, a tu zupełnie na odwrót – wszystko załatwione, a na miejscu organizowali nam wycieczki, turnieje w siatkówkę i nawet imprezy. Polecam tego allegrowicza 😉

Tomek

Polecam – długo szukaliśmy wakacji, zostaliśmy profesjonalnie obsłużeni, pracownice znają bardzo dobrze ofertę biur podróży. B. dobry kontakt, miła obsługa.

Szymon