Sylwester Kitesurfing Camp Kenia

Data wyjazdu

21, 24, 28, 29 i 31 grudzień

Miejsce wyjazdu

Kenia Diani Beach

Cena wyjazdu

od 6600 zł / os

Wraz z polskim instruktorem IKO zapraszamy na kitesurfing camp z szkoleniami dla początkujących i zaawansowanych.

 

SYLWESTER – KITESURFING CAMP KENIA wyloty z Katowic i Warszawy

Powitaj nowy rok w kitesurfingowym raju! Diani Beach przyciąga kitesurferów z całego świata – płytka i płaska woda w ogromnej lagunie oraz pewny, stabilny wiatr. Przepyszne jedzenie, piękne widoki oraz świetne międzynarodowe towarzystwo ludzi, którzy kochają kajta i lubią się integrować. Dołącz do nas!

Na miejscu nie zabraknie organizowanych przez nas wycieczek, w tym oczywiście safari, oraz dodatkowych atrakcji – będziemy się integrować na całego.

Na Sylwestra oczywiście fantastyczna impreza!

Diani Beach: położona na południe od Mombasy, w cieniu kokosowych palm, nieskończenie długa i szeroka plaża z białym drobnym piaskiem zyskała status najładniejszej w kraju. Idealnie nadaje się na długie spacery i ma doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych.

Spot: Diani Beach to szerokie i długie plaże, ogromna laguna, lazurowa woda i ciepły, równy wiatr Kaskazi wiejący wzdłuż plaży o mocy 15-20 węzłów.

SAFARI Podczas wyjazdu możliwość wzięcia udziału w safari, które jest niezapomnianym przeżyciem.

Zakwaterowanie: NEPTUNE VILLAGE BEACH RESORT & SPA 4*

Przyjemny hotel o wesołej, wakacyjnej atmosferze, wybudowany w tradycyjnym afrykańskim stylu, położony przy jednej z najpiękniejszych plaż na południowym wybrzeżu. Polecamy rodzinom z dziećmi ze względu na bogate animacje oraz osobom nastawionym na aktywny wypoczynek. Hotel bardzo lubiany przez naszych Klientów. Hotel otoczony przepięknym i dobrze utrzymanym tropikalnym ogrodem, zbudowany w oryginalnym, afrykańskim stylu swahili. Zlokalizowany na południowym wybrzeżu Mombasy, ok. 40 km do centrum miasta i ok. 45 km od lotniska.

Terminy i ceny:

wyloty z Warszawy
21 grudzień 2019 (tydzień, 7 nocy na miejscu) brak miejsc
24 grudzień 2019 (tydzień, 7 nocy na miejscu) 9800 zł z kursem lub 8300 zł z supervising
28 grudzień 2019 (7 nocy na miejscu) 11200 zł z kursem lub 9700 zł z supervising
31 grudzień 2019 (tydzień, 7 nocy na miejscu) 8000 zł z kursem lub 6500 zł z supervising

21 grudzień 2019 (2 tygodnie, 14 nocy na miejscu) brak miejsc
24 grudzień 2019 (2 tygodnie, 14 nocy na miejscu) brak miejsc

wyloty z Katowic
28 grudzień 2019 (tydzień, 7 nocy na miejscu) 10700 zł z kursem lub 9200 zł z supervising
29 grudzień 2019 (10 nocy na miejscu) 10100 zł z kursem lub 8600 zł z supervising

Istnieje także możliwość:
– dokwaterowania lub jedynki,
– dopłaty do innych typów pokoi,
– pokoi 3 i 4-osobowych, 
– zabrania dzieci, 
– zabrania osób nie korzystających z kursu czy supervising,
zapytaj o cenę!!!

Cena zawiera:
– bilety lotnicze Polska – Mombasa – Polska,
– transfery lotnisko – hotel – lotnisko,
– zakwaterowanie w hotelu Neptune Village lub Paradise Beach Resort & Spa 4* w pokojach 2-osobowych,
– wyżywienie all inclusive,
– szkolenie kitesurfingowe dla początkujących lub zaawansowanych (10 h) z polskim licencjonowanym instruktorem IKO (wraz z wypożyczeniem sprzętu na czas szkolenia, max. 2 os. na 1 instruktora) lub supervising,
– ubezpieczenie obejmujące kitesurfing,
– opieka polskiego organizatora na miejscu,
– lycra UV do pływania,
– obowiązkowa składka 15 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera:
– Wiza 50 usd/os – obowiązkowa, płatna na lotnisku po przylocie.

Zaliczka 29%
Dopłata do całości na miesiąc przed wylotem.

Uwaga! Ceny mogą ulec zmianie zanim dokonamy rezerwacji ze względu na zmieniające się taryfy lotnicze (zarówno w dół, jak i w górę).
W celu potwierdzenia ceny prosimy o kontakt z nami. Ceny NIE ULEGNĄ zmianie po rezerwacji.

Loty

Loty z Warszawy – linia lotnicza LOT
24.12.2019 WAW – MBA 18.50 – 05.05+1
01.01.2020 MBA – WAW 07.00 – 13.50

31.12.2019 WAW – MBA 18.50 – 05.05+1
08.01.2020 MBA – WAW 07.00 – 13.50

Loty z Katowic – linia lotnicza ENTER AIR
29.12.2019 KTW – MBA 08.05 – 20.15 (międzylądowanie w Hurghadzie 13.10 – 14.10)
08.01.2020 MBA – KTW 21.15 – 01.30+1 (międzylądowanie w Hurghadzie 01.10 – 02.10)

Loty w dniach 21 i 28.12 odbędą się linią Enter Air – godziny zostaną podane później.

Bagaż główny: 20 kg/os, bagaż podręczny 5 kg/os.

Bagaż sportowy

Opcjonalnie: bagaż sportowy (sprzęt kitesurfingowy) do 32 kg/sztuka
Opłata do potwierdzenia przez przewoźnika. Zgłoszenie mailowe na min. tydzień przed wylotem z pełną specyfikacją techniczną sprzętu.

Ceny w 1 stronę:
Enter Air 125 PLN/ 30 €/ 40 USD

Lot:
Sprzęt sportowy może być przewożony bezpłatnie jeśli mieści się w dozwolonym limicie bagażowym tzw. Free Baggage Allowance – wskazanym w Państwa bilecie. Muszą być spełnione wymogi dotyczące maksymalnej wagi i ilości sztuk bagażu, natomiast dopuszcza się przekroczenie wymiaru bagażu zawierającego sprzęt sportowy. Jeżeli sprzęt sportowy nie mieści się w bezpłatnym limicie bagażowym obowiązuje stawka podana w tabeli.
Jeśli Państwa sprzęt nie został wymieniony w zestawieniu, traktowany będzie jako nadbagaż z uwzględnieniem obowiązujących stawek 450 zł w 1 stronę

Transfer sportowych bagaży wielkogabarytowych (szczególnie sprzęt do kitesurfingu ) w Kenii z lotniska (MBA) do hoteli i z powrotem podlega dodatkowej opłacie i nie jest zawarty w cenie pakietu. Klienci mają możliwość zarezerwowania specjalnego transferu przez biuro podróży (koszt specjalnego transferu jest zależny od położenia hotelu) lub na własną rękę wynająć transfer na lotnisku w Mombasie. W przypadku rezerwacji specjalnego transferu w celach organizacyjnych prosimy zawsze o poinformowanie biura podróży o zamiarze zabrania takiego bagażu i chęci jego transferu na co najmniej 7 dni przed wylotem.

Wiza
Do przekroczenia granicy kenijskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z Kenii oraz wiza.
Wizowanie we własnym zakresie na lotnisku w Kenii. (ok. 50 USD/os.)

UWAGA!
W trosce o środowisko naturalne od 28.08.2017 r. zabronione jest wwożenie do Kenii torebek plastikowych. Nieprzestrzeganie tego zakazu karane jest grzywną – aby uniknąć problemów na miejscu, zalecamy niepakowanie torebek plastikowych do żadnego z bagażów. Dotyczy to również zakupów zrobionych w strefie wolnocłowej, jeśli zostały zapakowane w torebkę foliową. Zakaz nie obejmuje małych, plastikowych torebek wielokrotnego użytku, służących do przewozu kosmetyków w bagażu podręcznym.

DLACZEGO MY??? TYLKO U NAS:

CENY CAŁKOWITE
Nasze ceny zawierają WSZYSTKO czyli loty, zakwaterowanie, kursy kitesurfingowe, ubezpieczenie (co najważniejsze – obejmujące kitesurfing!), transfery itd. – nie bawimy się w rozbijanie ceny na czynniki pierwsze, by ukryć prawdziwy koszt. Więc zanim klikniesz „rezerwuj” na stronie konkurencji, bo przecież cena dużo niższa, upewnij się co tak naprawdę zawiera, bo często brak w niej np. ….lotów i w efekcie zapłacisz więcej niż za cały pakiet u nas.

BIURO PODRÓŻY Z LICENCJĄ
Jesteśmy legalnie działającym organizatorem turystyki, wpisanym do rejestru, mamy wszystkie papiery – sprawdzajcie to zanim zarezerwujecie w internetach „kite camp”, którego cena jest rozbita na składowe czynniki – w ten sposób omijają ustawę o usługach turystycznych, a przecież bezpieczeństwo i Wasze i Waszej kasy jest najważniejsze. Rezerwując cały pakiet chronią Was przepisy turystyczne oraz w razie „W” nasi kajtowicze mogą skorzystać z gwarancji ubezpieczeniowej czy Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego, a rezerwując pojedyncze usługi nie chroni Was nic…

DOŚWIADCZENIE
Działamy na rynku turystycznym od wielu lat, a nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie – nie ma tu ludzi przypadkowych!

SZKOLENIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH wg IKO

Podczas 10 godzin szkolenia nauczysz się co to jest okno wiatrowe, podstaw bezpieczeństwa, przygotowania sprzętu, sterowania latawcem, samoasekuracji, startowania i lądowania latawca z brzegu i z wody, zakładania deski, startu, płynięcia w obydwie strony, podstawowego zwrotu.

SZKOLENIE DLA ZAAWANSOWANYCH wg IKO

Jest przeznaczone dla osób, które już ostrzą pod wiatr i są samodzielnymi kajciarzami, a chcą kontynuować swoją naukę. Będziemy szlifować poprawną pozycję, uczyć się skoków oraz różnych tricków i ewolucji, jazdy na switch’u i strapless na desce kierunkowej.

SUPERVISING

Supervising jest przeznaczony dla osób pływających lewo, prawo, chcących doskonalić swoją technikę. Będziemy służyć radą co do ostrzenia na wiatr, zwrotów oraz pierwszych skoków, w każdej chwili możecie zasięgnąć każdej kajtowej rady u naszego instruktora, poprosić o pomoc przy regulacji sprzętu i co najważniejsze będziemy mieli przez cały czas oko na Ciebie, gdy będziesz na wodzie oraz przypomnimy zasady self rescue.

Ubezpieczenie

AXA wersja „Multitravel Basic” obejmująca amatorskie uprawianie sportów w tym kitesurfing KL 100 000 eur, NNW 4 000 eur, bagaż 400 eur, OC 50 000 eur, sprzęt sportowy 500 eur, OC sportowe 10 000 eur oraz choroby przewlekłe 10 000 eur.

Opinie