Zjednoczone Emiraty Arabskie i Oman

Opis

2 tygodnie (14 nocy w ZEA + przeloty)

Kierunek wyjazdu

Dubaj – Oman - Abu Dhabi

Cena wyjazdu

od 6 700 zł / osoba

1 dzień
Wylot z Warszawy, przylot do Dubaju, powitanie przez naszego przedstawiciela na lotnisku (usługa VIP), prywatny transfer z lotniska do hotelu Atlantis The Palm 5*+, do któreg należy również słynny Aqualand, który dla gości hotelowych jest bezpłatny, 6 noclegów z śniadaniami.

2 dzień
Pobyt w hotelu Atlantis The Palm 5*+.

3 dzień
Zwiedzanie miasta z osobistym szoferem i przewodnikiem (poruszać się będziemy Audi A8), zobaczymy najważniejsze punkty miasta, m.in. najwyższy budynek świata Burj Khalifa, sztuczne wyspy oraz największe centrum handlowe w mieście.

4 dzień
Pobyt w hotelu Atlantis The Palm 5*+. Po południu przejazd na pustynię – spróbujemy off road-owej jazdy samochodami 4x4, zakosztujemy jazdy na wielbłądach, a wieczór zakończymy BBQ na pustyni w promieniach zachodzącego słonca.

5 dzień
Pobyt w hotelu Atlantis The Palm 5*+. Wieczorem rejs luksusowym statkiem „Bateaux Dubai”, z którego będziemy podziwiać panoramę miasta oraz cieszyć się muzyką na żywo i kolacją (godz. 19.30-22.00).

6 dzień
Pobyt w hotelu Atlantis The Palm 5*+.

7 dzień
Wykwaterowanie z hotelu, 3-dniowa wycieczka do Omanu (2 noclegi w hotelu Atana Khasab 4* z wyżywieniem HB: śniadania i obiadokolacje), zobaczymy część kraju Musandam zwaną arabską Norwegią, co nawiązuje do ukształtowania wybrzeża. Pojedziemy w góry do Jebel Harim, uamy się do punktu widokowego Khawr Najid skąd rozpościera się widok na zatokę i Khalidiya Park.

8 dzień
Tradycyjną łodzią udamy się wzdłuż fiordów, oprócz wspaniałych widoków zobaczymy także małe wioski, a przy odrobini eszczęscie delfiny. Zatrzymamy się także na pobliskiej wyspie, gdzie będzie okazja do ponurkowania.

9 dzień
Zwiedzimy miasto Khasab, odwiedzimy wioskę beduińską oraz słynny Wadi Qadah z wspaniałymi rzeźbami skalnymi. Przejazd do abu Dhabi, zakwaterowanie w hotelu Shangri-La 6*, 6 noclegów z wyżywieniem HB (śniadania i obiadokolacje).

10 dzień
Pobyt w hotelu Shangri-La 6*.

11 dzień
Pobyt w hotelu Shangri-La 6*. Półdniowe zwiedzanie Abu Dhabi (godz. 9-13). Zobaczymy m.in. meczet Zayed, port Zayed z targiem rybnym, przejdziemy się główną promenadą oraz zobaczymy imponujący hotel Emirates Palace 6*.

12 dzień
Pobyt w hotelu Shangri-La 6*.

13 dzień
Wizyta w chyba najsłynniejszym parku rozrywki na świecie – Ferrari World. To tutaj znajduje się najszybszy rolleroaste świata – przyśpiesza w niecałe 5 sekund to 240 km/h!

14 dzień
Pobyt w hotelu Shangri-La 6*.

15 dzień
Transfer na lotnisko.

Cena pakietu VIP

  • 6 700 zł/os wersja basic
  • 12 200 zł/os wersja deluxe

Wersja basic:

  • hotele 2-3* (czasem 4*)
  • wyżywienie – najbardziej podstawowa wersja wyżywienia, którą oferuje dany obiekt,
  • transfery grupowe,
  • wycieczki grupowe.

Wersja deluxe:

  • luksusowe hotele podane w programie,
  • wyżywienie według podanego programu,
  • prywatne transfery,
  • wycieczki z prywatnym przewodnikiem.

Cena pakietu zawiera:

Opinie